Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedenáctero přikázání :D

24. 4. 2007

Kdo by se chtěl zaregistrovat, tak ať to okamžitě udělá :) Tohle je stáj převážně pro westernové koníky původem z USA jako například quarter, paint nebo appaloosa. Ale budu tu ustajovat taky nějaké drezuráky atd.. :D Jinak si určitě přečtěte pravidla a opravdu jim věnujte chvilku svého drahocenného času, ju?? Ať víme, jak se chovat a co a jak dělat.

1.Nenadávat sprostě ani nikoho nijak urážet!!
2.Je zakázáno dávat kradené fotky!! Nemíním poslouchat naštvané autory, jak si stěžují že zde bez povolení uvádím jejich fotky!!
3.O své koně se starejte co nejčastěji tím, že zapíšete do jejich 'Starání a péče' např. Dala jsem mu papu, potom jsem ho vykartáčovala a vyčistila kopyta, když dojedl, nasadila jsem mu ohlávku a vyvedla ho do výběhu. Do jízdárny se zase píší tréninky a vyjížďky. Pokud jste jednou zapsali do jízdárny např. Blesk-klus,cval přes kavalety, nemůžete za pět minut napsat vyjížďku. Do jízdárny dávejte zápisky pouze jednou denně, jinak mažu. Nepatří sem ani žádné soukromé vzkazy, i když víte, že vaše kamarád/ka je on-line. Pouze práci s VAŠÍM koněm.
4.Každý má ihned právo na jednoho koně, potom, co bude ve stáji déle a dalšího koně si zaslouží, můžu ustájit dalšího.
5.Pokud někdo bude jménem jiného člena ve stáji dělat ''brajgl'' a já ti zjistím, nepřejte si mě, pokud to řeknu velice jemně. Ale pokud tu někdo bude ten ''brajgl'' dělat pod svou vlastní přezdívkou, znovu si mě stručně nepřejte.
6.Pokud se budete chtít přihlásit, mějte si kolik účtů chcete, ale esi vám na to přijdu, znovu si mě stručně nepřejte.
7.Pokud něčí přezdívku neuvidím na jízdárně či v knize koně déle než měsíc, mažu mu účet a jeho koně přidělím prvnímu, kdo si o něj řekne (pokud bude mít na koně nárok) - nehledě na fotku!! Kdyby žádný z členů neměl na koně nárok, zařadím ho mezi klubové koně a můžou se o něj starat všichni za Westy, trenér klubových koní za výplatu :)
8.Veškeré fotky, informace atd. posílajte na stájový mail american.horse@email.cz
9. Pokud by někdo nedbal pravidla nebo naše jedenáctero, či kopíroval fotky uživatelů a zveřejňoval je jinde, dost tučně pokutuju!!!
10.Naše virtuální stáj má pouze holé boxy s podestýlkou, máme ale také krmení, vodu a deky. Proto je nutné koupit koni na začátku žlab a napaječku. Komu bude líto westíků (stájové měny) a nekoupí tohle vybavení, asi mu ani nebude líto jeho koně, kterého mu za týden budu muset odebrat z důvodu týrání zvířat. Ale kdo by tohle vybavení koni koupit nemohl např. z nedostatku financí, ale bude se snažit si nějaké westíky sehnat, budu trpělivá a koníka nesmažu.
11.Poplatky za ustájení, kováře a veterináře odečítám z peněz hned, jakmile na něj budete mít. Zde platí, že ustájení atd. je platné pouze po dobu zapsanou u Vašeho koně!! Pokud si jej zaplatíte co nejpozději, první den v měsíci ho budete platit znovu tak pozor na to!!

Termíny placení UKV (Ustájení,kovář a veterinář) na tok 2007:
1.30/3 - 30/4 - hotovo
2.30/4 - 30/5 - hotovo
3.30/5 - 30/6
4.30/6 - 30/7
5.30/7 - 30/8
6.30/8 - 30/9
7.30/9 - 30/10
8.30/10 - 30/11
9.30/11 - 30/12

Dodržujte prosím pravidla, uvidíte že se nám tu bude žít dobře. S pozdravem admin - Stalkerka!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář